Jeśli jesteś rodzicem, powinieneś zobaczyć ten program. Program Aktywni Rodzice jest emitowany w TVP Szczecin i TVP Kielce.
Aktywni rodzice
PROJEKT „AKTYWNI RODZICE. KAMPANIA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA”

W RAMACH PROJEKTU REALIZUJEMY OGÓLNOPOLSKĄ KAMPANIĘ INFORMACYJNO-PROMOCYJNĄ, DOTYCZĄCĄ ELASTYCZNYCH FORM ZATRUDNIENIA ORAZ GODZENIA ŻYCIA ZAWODOWEGO Z RODZINNYM. KAMPANIA TO CYKL AUDYCJI TELEWIZYJNYCH, POŚWIĘCONYCH ELASTYCZNYM FORMOM ZATRUDNIENIA W POLSCE I WYBRANYCH KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ ORAZ AKTUALIZOWANE INFORMACJE NA STRONIE INTERNETOWEJ.

NASZA KAMPANIA ADRESOWANA DO PRACODAWCÓW, MATEK I OJCÓW, POWRACAJĄCYCH DO PRACY, ALE TAKŻE BEZROBOTNYCH RODZICÓW, KTÓRZY NIE CHCIELIBY LUB NIE MOGĄ ZE WZGLĘDU NA OPIEKĘ NAD DZIEĆMI PODJĄĆ PRACY W PEŁNYM WYMIARZE GODZIN, A CHCIELIBY POWRÓCIĆ NA RYNEK PRACY I SZUKAJĄ ODPOWIEDNIEJ FORMY ZATRUDNIENIA.

KAMPANIA MA ZWIĘKSZYĆ WIEDZĘ NA TEMAT ELASTYCZNYCH FORM ZATRUDNIENIA, PROMOWAĆ JE WŚRÓD PRACODAWCÓW I PRACOWNIKÓW. CHCEMY RÓWNIEŻ ZACHĘCIĆ RODZICÓW DO DZIELENIA SIĘ OBOWIĄZKAMI RODZICIELSKIMI, UŁATWIĆ IM DOSTĘP DO INFORMACJI NA TEMAT ELASTYCZNYCH FORM ZATRUDNIENIA A TAKŻE WPŁYNĄĆ NA ZMIANY POSTRZEGANIA STEREOTYPOWYCH RÓL PEŁNIONYCH W ŻYCIU RODZINNYM I SPOŁECZNYM.
do góry