Ważne telefony i adresy e-mail

Telewizja Polska S.A. Oddział w Szczecinie
ul. Niedziałkowskiego 24a
71-410 Szczecin
e-mail: otvszczecin@tvp.pl
Centrala TVP3 Szczecin
91 48 10 100

Sekretariat
tel.: 91 48 10 300,
fax: 91 42 26 662,
e-mail: otvszczecin@tvp.pl

Dział Produkcji Telewizyjnej
Mariusz Zdrodowski

Kierownik Działu Produkcji Telewizyjnej
fax. +48 91 48 10 250
e-mail: mariusz.zdrodowski@tvp.pl

Violetta Kowalska
Główny specjalista ds. produkcji telewizyjnej
fax. 091 48 10 222
e-mail: violetta.kowalska@tvp.pl

Sekretariat programowy i archiwum
Beata Mikołajewska-Wieczorek

sekretarz programu TVP3 Szczecin
tel: 091 48 10 451
e-mail:beata.mikolajewska-wieczorek@tvp.pl
zobacz więcej

Redakcja Informacji w Szczecinie
Krzysztof Brylowski

Kierownik redakcji informacji w Szczecinie
e-mail: krzysztof.brylowski@tvp.pl
zobacz więcej

KRONIKA
tel. 91 48 10 400
e-mail: kronika@tvp.pl
fax: 91 42 28 411
zobacz więcej

Redakcja Informacji w Koszalinie
Antoni Górkiewicz

kierownik Redakcji Informacji w Koszalinie
ul. Andersa 26,
75-015 Koszalin
tel./fax: 94 34 50 054
tel./fax: 94 34 07 171
e-mail: antoni.gorkiewicz@tvp.pl

Redakcja Internetowa i Telegazeta
Mateusz Iżakowski

kierownik redakcji internetowej i telegazety
tel./fax: 91 48 10 143
tel./fax: 91 42 28 411
e-mail: mateusz.izakowski@tvp.pl

Dział Reklamy, Marketingu i Promocji
Mariusz Zdrodowski

kierownik sekcji reklamy, marketingu i promocji TVP3 Szczecin
tel. +48 91 48 10 250
fax. +48 91 42 22 664
e-mail: mariusz.zdrodowski@tvp.pl
zobacz więcej

Promocja i Public Relations
Joanna Toszek

tel. +48 91 481 02 00
fax: +48 91 422 04 12
e-mail: joanna.lisowska@tvp.pl
zobacz więcej

Technika
Grzegorz Marciniak

kierownik Wydziału Realizacji i Techniki
tel. 91 48 10 170
fax: 91 48 10 144
e-mail: grzegorz.marciniak@tvp.pl
zobacz więcej

Wokół Nas
program interwencyjny

tel. (Szczecin): 91 48 10 353, 91 48 10 354
tel. (Koszalin): 94 34 07 171
e-mail: wokolnas@tvp.pl
zobacz więcej

Kultura
tel. 91 48 10 274
e-mail: kultura.szczecin@tvp.pl

Sport
tel. 91 48 10 103
e-mail: sport.szczecin@tvp.pl
zobacz więcej