Trwa jeden z najciekawszych festiwali w Polsce – 22. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Relacje z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na naszej antenie.

Już w najbliższą sobotę, 8 lipca o godz. 18:15, 19:30 i 21:00 zapraszamy na bezpośrednie relacje z samego centrum festiwalowych wydarzeń:

- 18:15 - rozmowy z artystami biorącymi udział w tegorocznej edycji festiwalu oraz felietony dotyczące jego historii; - 19:30 - zapowiedź rozstrzygnięcia Plebiscytu „Idol Publiczności”, który wskazuje kto w oczach publiczności jest najbardziej obiecującym młodym twórcą 2016 roku; - 21:00 - relacja z Gali Odciśnięcia Dłoni i uroczystego wręczenia statuetki „Idola Publiczności”.

Ponadto w programie rozmowy z organizatorami wydarzenia, fragmenty spektakli i koncertów.

W Gali Odciśnięcia Dłoni w roku 2017 wezmą udział takie gwiazdy, jak: Edyta Bartosiewicz, Justyna Sieńczyłło, Iza Kuna, Paweł Małaszyński, Magdalena Boczarska, Beata Poźniak, Bartłomiej Topa, Wojciech Wysocki, Piotr Szwedes i Janusz Kondratiuk.

9 lipca o godzinie 23:50 w TVP3 emisja obszernych fragmentów sobotniej Gali Odciśnięcia Dłoni , która odbyła się w ramach 22. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.