NOC
W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Przelotne opady deszczu i burze, lokalnie grad. Burze mogą być lokalnie gwałtowne. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 40 mm, lokalnie do 50 mm. Temperatura minimalna od 17°C do 18°C. Wiatr w czasie burz w porywach do 90 km/h, lokalnie nawet do 100 km/h.

DO POŁUDNIA
Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami możliwy słaby deszcz.

PO POŁUDNIU
Zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 18°C nad morzem do 20°C w głębi lądu.

BAŁTYK POŁUDNIOWY
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!
Wiatr południowo-zachodni do zachodniego 5 do 6, okresami 7 w skali B. Stan morza 3 do 4. Temperatura powietrza około 18°C. Widzialność dobra do umiarkowanej. Przelotne opady deszczu, w nocy burze.

ZATOKA POMORSKA
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!
Wiatr południowo-zachodni do zachodniego 4 do 6, w porywach 7 w skali B. Stan Zatoki Pomorskiej 3. Temperatura powietrza około 18°C. Widzialność dobra do umiarkowanej. Przelotne opady deszczu, w nocy możliwe burze.

WSCHÓD I ZACHÓD SŁOŃCA
5:37 – 20:35

CIŚNIENIE
W nocy spadek ciśnienia do 1005 hPa, jutro niewielki wzrost. Jutro w południe w Szczecinie na barometrach około 1010 hPa.

WIATR
Wiatr w nocy słaby, zmienny, tylko w czasie burz w porywach do 90 km/h, lokalnie nawet do 100 km/h. W dzień wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, nad morzem w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

BIOMET
Niekorzystny.

WARUNKI DROGOWE
Miejscami bardzo utrudnione na skutek przechodzenia gwałtownych burz z intensywnymi opadami deszczu i porywistym wiatrem (połamane gałęzie i konary drzew i lokalne podtopienia).