NOC W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM
Zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Na północy i wschodzie województwa przelotne opady deszczu. Na zachodzie i południu nad ranem lokalnie mgły ograniczające widzialność do 400 m. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C, nad morzem od 7 do 9°C. Lokalnie we mgle temperatura może być niższa, około 2°C, a przy gruncie bliska zeru.

DO POŁUDNIA
Zachmurzenie umiarkowane od zachodu wzrastające do dużego. Na zachodzie województwa początkowo silne zamglenia, później okresami opady deszczu.

PO POŁUDNIU
Zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Na wschodzie województwa opady dopiero pod wieczór. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C.

BAŁTYK POŁUDNIOWY
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem. Wiatr północno-zachodni skręcający na południowo-zachodni 6 do 4, początkowo w porywach 7 w skali B. Stan morza 4 do 3. Temperatura powietrza około 11°C. Widzialność dobra, w opadach deszczu umiarkowana. W dzień okresami opady deszczu. Z

ZATOKA POMORSKA
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem. Wiatr północno-zachodni skręcający na południowo-zachodni 6 do 4, początkowo w porywach 7 w skali B. Stan Zatoki Pomorskiej 3 do 2. Temperatura powietrza około 12°C. Widzialność dobra, w opadach deszczu umiarkowana. W dzień okresami opady deszczu.

WSCHÓD I ZACHÓD SŁOŃCA dla Szczecina:
7:20 – 18:16

CIŚNIENIE
niewielki stopniowy spadek ciśnienia. Jutro w południe w Szczecinie około 1010 hPa.

WIATR
słaby i umiarkowany, tylko początkowo nad morzem dość silny i porywisty, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni i zachodni, w dzień skręcający na południowo-zachodni.

BIOMET
obojętny do niekorzystnego. Pochmurne środowisko niżu ze zbliżającą się do Polski strefą frontu atmosferycznego będzie wpływać niekorzystnie na nastrój, a także na sprawność psychofizyczną, co może przejawiać się wzmożoną sennością.

WARUNKI DROGOWE
utrudnione w nocy podczas występowania mgły i w dzień w opadach deszczu.