NOC
Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. W pasie nadmorskim miejscami popada słaby deszcz. Na południu regionu lokalnie powstaną mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Lokalnie, głównie na południu, temperatura przy gruncie spadnie do -1°C.

DO POŁUDNIA
Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe przelotne opady deszczu, możliwe opady krupy śnieżnej.

PO POŁUDNIU
Zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Na wschodzie regionu początkowo może popadać słaby przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C.

BAŁTYK POŁUDNIOWY
Wiatr północny do północno-zachodniego 5 do 6 w skali B. Stan morza 3 do 4. Temperatura powietrza około 7°C. Widzialność dobra do umiarkowanej. W nocy miejscami opady deszczu i możliwe burze.

ZATOKA POMORSKA
Wiatr północy do północno-zachodniego 4 do 5, w porywach 6 w skali B. Stan Zatoki Pomorskiej 3 do 4. Temperatura powietrza około 7°C. Widzialność dobra do umiarkowanej. W nocy i początkowo w dzień miejscami opady deszczu.

WSCHÓD I ZACHÓD SŁOŃCA
7:24 – 16:08

CIŚNIENIE
Wzrost ciśnienia. Jutro w południe w Szczecinie około 1010 hPa.

WIATR
W nocy słaby zmienny, w ciągu dnia słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

BIOMET
Obojętny.

WARUNKI DROGOWE
W nocy na północy regionu jazdę miejscami będą utrudniały słabe opady deszczu, a na południu lokalne mgły. Na południu temperatura przy gruncie miejscami spadnie poniżej 0°C i na drogach może być ślisko.