NOC W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM
Zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie województwa początkowo miejscami duże. Nad ranem lokalnie krótkotrwałe mgły ograniczające widzialność do 200 m. Noc chłodna. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C, nad morzem od 1°C do 3°C.

DO POŁUDNIA
Zachmurzenie małe i umiarkowane.

PO POŁUDNIU
Zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Miejscami na zachodzie i nad morzem słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C.

BAŁTYK POŁUDNIOWY
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem Wiatr północno-zachodni skręcający na południowo-zachodni 5 wzrastający do 7 w skali B. Stan morza 2 do 4. Temperatura powietrza około 7°C. Widzialność dobra do umiarkowanej. Okresami opady deszczu. Z

ZATOKA POMORSKA
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem Wiatr północno-zachodni skręcający na południowo-zachodnio 4 wzrastający do 6, okresami 7 w skali B. Stan Zatoki Pomorskiej 2 do 4. Temperatura powietrza około 7°C. Widzialność dobra do umiarkowanej. Okresami opady deszczu.

WSCHÓD I ZACHÓD SŁOŃCA dla Szczecina:
7:25 – 16:06

CIŚNIENIE:
znaczny wzrost ciśnienia, w południe w Szczecinie około 1020 hPa.

WIATR:
w nocy słaby z kierunków zachodnich, w ciągu dnia wzmagający się do umiarkowanego, po południu okresami dość silnego i porywistego, nad morzem w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni.

BIOMET:
obojętny do niekorzystnego.

WARUNKI DROGOWE:
w nocy temperatura przy gruncie spadnie poniżej 0°C na obszarze prawie całego województwa, poza pasem nadmorskim. Nawierzchnie dróg będą miejscami śliskie.