W dniach 1-2 grudnia br. w Szczecinie odbędzie się Konkurs Zespołów Młodszego Sortu „daNuta".

Ogrody Kultury organizują konkurs muzyczny daNUTA. Jeśli gracie w amatorskim zespole i chcielibyście nagrać EP w profesjonalnym studiu możecie stanąć do rywalizacji o główną nagrodę. Nieważne jaki styl muzyczny jest Waszym ulubionym, nieważne ile macie lat i skąd pochodzicie - daNUTA czeka na Was wszystkich.

Osiem wyróżnionych grup (solistów, instrumentalistów, zespołów) przejdzie do drugiego etapu i zaprezentuje się w Piwnicy Kany 1 grudnia. W trakcie koncertu, trwającego 30 minut, jury zwróci uwagę na charyzmę, profesjonalizm, poziom muzyczny, a także organizację pracy, czyli m.in. długość oraz sprawność montażu i demontażu. Widownia również wyda swój werdykt przyznając Nagrodę Publiczności. Do trzeciego etapu, czyli koncertu finałowego, przejdzie trzech wykonawców, którzy 2 grudnia ponownie zagrają, tym razem pełnowymiarowy, koncert w Piwnicy Kany. Jury wybierze najlepszy band lub wykonawcę i nagrodzi ich możliwością nagrania, mixu i masteringu EP.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie danuta.ogrodykultury.pl.TVP3 Szczecin jest patronem medialnym wydarzenia.