Pokaz świętych przygotowali uczniowie gimnazjum w Marianowie. Bliżej poznali także młodą błogosławioną Włoszkę Chiare Badano, która odeszła z tego świata mając niespełna 20 lat. Nie zabrakło rozważań o życiu, śmierci, przemijaniu i o świętości. Uczniowie śpiewali i mówili poezję patrona szkoły księdza Jana Twardowskiego. Tak przygotowano się w marianowskim gimnazjum do przeżycia dnia Wszystkich Świętych.

Quo vadis Kościele, Europo, Polsko - pytano w czasie Tygodnia Społecznego zorganizowanego w Szczecinie z inicjatywy dominikanów. W programie próby odpowiedzi na pytania podjęli się uczestnicy dyskusji o Kościele: dr Małgorzata Wałejko, dr Tomasz Terlikowski, diakon Marcin Gajda.

"Znajdź rekolekcje" to nowa internetowa inicjatywa, za pośrednictwem której można zgłaszać informacje o rekolekcjach, spotkaniach modlitewnych, dniach skupienia, konferencjach. Na stronie "Znajdź rekolekcje" można nie tylko szukać, ale i zgłaszać wszelkie inicjatywy katolickie w Polsce i na świecie. Inicjatorem przedsięwzięcia jest ks. Piotr Śliżewski.

Odwiedzimy także Police, gdzie tuż przed dniem Wszystkich Świętych na ulicach pojawił się korowód. Szli w nim młodsi i starsi policzanie przebrani za świętych.