"Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany" - pod takim tytułem rozpoczęto ogólnopolski cykl spotkań informacyjnych związanych z reformą prawa gospodarczego. Pierwsze zorganizowano w Koszalinie, a jego tematem były m.in. założenia Konstytucji dla Biznesu.

Pierwsze z cyklu 60 spotkań odbyło się w Koszalinie z udziałem minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, ministra inwestycji i rozwoju Jerzego Kwiecińskiego, wiceministra MSWiA Pawła Szefernakera, wiceministra finansów i wiceszefa Krajowej Administracji Skarbowej Pawła Cybulskiego, prezesa Urzędu Zamówień Publicznych Małgorzaty Stręciwilk oraz wiceprezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Nina Dobrzyńska.

Podczas spotkań informacyjnych związanych z reformą prawa gospodarczego przedsiębiorcy i przedstawiciele administracji będą mogli uzyskać informacje o zmianach i ułatwieniach w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce w zakresie prawa przedsiębiorców, podatkowego i zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Organizatorem ogólnopolskich konferencji pod hasłem "Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany" jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Partnerami - Ministerstwo Finansów, Krajowa Administracja Skarbowa, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Urząd Zamówień Publicznych.